TRAŤOVÉ REKORDY A GALERIE VÍTĚZŮ

TRAŤOVÉ REKORDY

KATEGORIE               JMÉNO                     ODDÍL                      VÝKON     ROK   

MUŽI do 39 let                     Bláha Jan                           Sokol České Budějovice   30:34 min.    2003

                                               Pokorný Lubomír               AC TJ Jičín                         30:34 min.    2004

MUŽI 40 - 49 let                   Kliměš Petr                        TJ Slavoj Stará Boleslav   31:26 min.     2004 

MUŽI 50 - 59 let                   Klimeš Petr                        AC Čelákovice                   33:52 min.    2011 

MUŽI 60 - 69 let                   Kohout Tomáš                    Kooperativa Praha           36:37 min.    2000 

MUŽI nad 70 let                    Říha Miroslav                     Sokol Sadská                   43:32 min.     2015 

ŽENY do 34 let                     Stewartová Moira              Spartak Praha 4               34:58 min.     2018 

ŽENY 35 - 44 let                   Metelková Táňa                 TJ Sokol H.Králové          35:37 min.      2011

ŽENY 45 - 54 let                   Klimešová Jana                 USK Praha                        38:48 min.     2015

ŽENY nad 55 let                   Pokorná Věnceslava         AC Kovošrot Praha          41:58 min.      2003  

Děvčata do 5 let - 100 m     Harlasová Michaela          Nymburk                            20.9 s            2008

Chlapci do 5 let - 100 m      Hájek Michal                      Nymburk                            21.4 s             2008

Dívky 6 - 7 let - 200 m         Bakičová Martina              ŠSK Újezd nad Lesy         32.9 s            1997

Chlapci 6 - 7 let - 200 m      Müller Vít                           SKP Nymburk                    32.6 s            2004

Dívky 8 - 9 let - 350 m         Veselá Zuzana                   SKP Nymburk                   1:02,2 min.     2017  

Chlapci 8 - 9 let - 350 m      Majdloch Jan                     SKP Nymburk                   1:04,4 min.     2017

Dívky 10 - 11 let - 350 m       Klučinová Eliška                ŠSK Újezd nad Lesy         57.0 s             1999

Chlapci 10 - 11 let - 350 m    Müller Vít                           SKP Nymburk                    53.7 s            2007

Mladší žákyně - 700 m         Kaňková Hana                  SKP Nymburk                    2:03 min.      2002

Mladší žáci - 700 m              Tomandl Martin                 AC Čáslav                          2:01 min.       2007

Starší žákyně - 1500 m         Petronjuková Miroslava  AC Kovošrot Praha          5:03 min.        2002

Starší žáci - 1500 m              Hodboď Lukáš                  SKP Nymburk                   4:52 min.       2010

Dorostenky - 2700 m           Fusková Jana                   Atletika Kadaň                 10:48 min.       2004

Dorostenci - 2700 m            Kouba Adam                    AK Most                              8:16 min.       2004


GALERIE VÍTĚZŮ 10 KM - MUŽI 

ROK     JMÉNO                       ODDÍL                                 VÝKON

2017       Luboš Gaisl                       Eleven Run Team                        32:03

2016       Pavel Kubričan                 Adidas BOOST Team                  31:42 

2015       Abdelkabir Saji                 Maroko                                        31:37 

2014       Vít Pavlišta                        AC Slovan Liberec                      30:50 

2013       Vít Pavlišta                        AC Slovan Liberec                      31:00 

2012       Michal Kunst                     ASK Slavia Praha                        31:58 

2011        Vít Pavlišta                        AC Slovan Liberec                      30:54 

2010       Vít Pavlišta                        AC Slovan Liberec                      31:10 

2009      Pavel Paták                       AC Obora Hvězda                      34:03 

2008      Jiří Miler                            AC Mladá Boleslav                      32:25 

2007      Jaromír Dědeček              AC Syner Turnov                         31:23

2006      Jiří Miler                            AŠ Mladá Boleslav                      31:40

2005      Jiří Miler                            AŠ Mladá Boleslav                      32:36 

2004      Lubomír Pokorný              AC TJ Jičín                                  30:34 

2003      Jan Bláha                          Sokol Č. Budějovice                   30:34 

2002      Jan Vodehnal                   AFK Pardubice                            30:59 

2001       Jiří Miler                            TJ Liaz Jablonec nad Nisou       31:57 

2000      Josef Pomikálek               AC Česká Lípa                           30:59 

1999        Michal Vokolek                AC Pardubice                             30:43 

1998        Michal Vokolek                AC Pardubice                             31:02 

1997        Michal Vokolek                AC Pardubice                             31:09 

1996       Jiří Miler                            AŠ Mladá Boleslav                     27:45 (9 km)

GALERIE VÍTĚZŮ 10 KM - ŽENY

ROK     JMÉNO                           ODDÍL                                   VÝKON 

2017       Monika Hloušková            AC Mariánské Lázně                35:58

2016      Kristýna Dvořáková           Erofoam sport team                  38:03

2015      Jana Klimešová                 USK Praha                                 38:48

2014      Táňa Metelková                 TJ Sokol Hradec Králové          36:12

2013      Táňa Metelková                 SK Týniště nad Orlicí                 37:17

2012      Táňa Metelková                 SK Týniště nad Orlicí                 37:18

2011       Táňa Metelková                 SK Týniště nad Orlicí                 35:37

2010      Táňa Metelková                 SK Týniště nad Orlicí                 35:44

2009     Anna Krátká                       TJ Svitavy                                   38:53

2008      Lenka Zemanová              AC Škoda Plzeň                        36:43

2007      Lenka Zemanová              AC Škoda Plzeň                        35:42

2006     Táňa Metelková                 SK Týniště nad Orlicí                 35:52

2005     Dagmar Kubrová               Labe Triklub Hradec Králové     41:21

2004     Iveta Fořtová                     Sokol Kolín                                  38:57

2003     Miroslava Petronjuková    AC Kovošrot Praha                     36:57

2002     Gabriela Loskotová          Orbitt Praha                                38:20

2001      Iveta Fořtová                     Sokol Kolín                                 39:15

2000     Iveta Fořtová                     Sokol Kolín                                 37:59

1999      Štěpána Michalíčková       AC Česká Lípa                           37:58

1998      Radová Lenka                   Triatlon team ČR                        36:35

1997      Denisa Kozáková AFK       SKP Pardubice                          47:10

1996      Věnceslava Pokorná         HBPK Praha                               37:24 (9 km)